Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Fitness Academy w Pasażu Grunwaldzkim

09/04/2018

Jeszcze tej wiosny w należącym do EPP Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu zostanie otwarty klub Fitness Academy, który zajmie powierzchnię blisko 2 200 mkw.

Sieć klubów Fitness Academy, należąca do grupy Benefit, to marka, pod którą funkcjonuje 16 ekskluzywnych klubów fitness zlokalizowanych głównie we Wrocławiu oraz w Katowicach, Krakowie i Legnicy. Można tu znaleźć nie tylko profesjonalny sprzęt do ćwiczeń siłowych i kardio, ale także zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi na rynku fitness oraz skorzystać z opieki profesjonalnych trenerów, masażystów i dietetyków.

– Fitness Academy mówi o sobie, że w klubach tej sieci aktywny wypoczynek staje się przyjemnością, a przyjemność stylem życia. To filozofia, z którą w pełni się identyfikujemy – powiedziała Anna Piotrowska, Asset Manager w EPP. – To tak, jak w należących do EPP centrach handlowych, gdzie zakupy przestają być obowiązkiem, a stają się rozrywką i wypoczynkiem – nasi klienci mają możliwość skorzystania nie tylko z oferty handlowej, ale również szerokiej oferty rozrywkowej i rekreacyjnej. Bardzo się cieszę, że nasza już zróżnicowana propozycja zostanie uzupełniona przez ofertę fitness, bez której trudno sobie wyobrazić nowoczesne centrum handlowe.

W dzisiejszych czasach, kiedy tak dużo uwagi poświęca się zdrowemu stylowi życia i „byciu fit”, obecność Fitness Academy w Pasażu Grunwaldzkim to kolejny z dowodów na to, że EPP dąży do kompleksowego zaspokojenia wszystkich potrzeb swoich klientów, dodała Piotrowska.

Pasaż Grunwaldzki to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku otwarte w kwietniu 2007 roku. Galeria, zlokalizowana w samym sercu miasta, jest ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców oraz wizytówką wrocławskiego Placu Grunwaldzkiego.

Kompleksową ofertę centrum tworzy blisko 200 punktów handlowych, usługowych oraz restauracyjnych. Szeroki wybór znanych marek, bogaty kalendarz imprez i atrakcji – to wszystko sprawia, że Pasaż jest idealnym wyborem na udane zakupy oraz spędzenie wolnego czasu. W centrum znajduje się 11-salowe Multikino, nowoczesna strefa food court z ulubionymi restauracjami, kawiarniami oraz niezwykłym widokiem na miasto.

Pasaż Grunwaldzki to także przyjazne i komfortowe miejsce dla całych rodzin. Na dzieci czeka plac zabaw, na którym pod czujną opieką animatorów mogą się bawić bez końca, w czasie, gdy rodzice udają się na zakupy. Do dyspozycji klientów jest 1 400 miejsc na zadaszonym parkingu, postój taksówek oraz samoobsługowa stacja wypożyczania rowerów miejskich.

Powrót