Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Solna podpisuje kolejne umowy – nowa sieć handlowa non-food jeszcze w tym roku

05/01/2022

Galeria Solna modernizuje swoją ofertę i podpisuje umowy z kolejnymi najemcami. Do ogłoszonego niedawno supermarketu spożywczego Netto dołączyła holenderska sieć dyskontów niespożywczych Action. Sklep ma się otworzyć dla mieszkańców Inowrocławia jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia.

Należąca do EPP Galeria Solna podąża na najświeższymi trendami i stawia na popularne i bardziej sprofilowane pod potrzeby mieszkańców Inowrocławia koncepty. Centrum handlowe podpisało umowę na wynajem niemal 1000 mkw. ze znaną siecią Action.

– W listopadzie planujemy zakończyć obecny proces rekomercjalizacji Galerii Solnej. Jeszcze w tym roku w naszym centrum otworzy się supermarket spożywczy pod szyldem Netto oraz sklep non-food sieci Action. Prowadzimy także zaawansowane rozmowy z innymi markami, które są zainteresowane wzmocnieniem swojej obecności w Inowrocławiu. Nowych najemców będziemy ogłaszać sukcesywnie. Liczymy na to, że przemodelowana oferta przypadnie do gustu klientom naszego centrum, a w 2022 rok wejdziemy ze 100% poziomem najmu – komentuje Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Action to międzynarodowa sieć sklepów niespożywczych, oferująca klientom łącznie ponad 6000 produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. W Action można znaleźć asortyment z 14 kategorii, m.in. takich jak: dekoracje, zabawki i rozrywka, hobby, DIY, artykuły gospodarstwa domowego, ogród czy sport. Tym, co zdecydowanie wyróżnia sieć Action, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że dwie trzecie produktów w ofercie dynamicznie rotuje. Dzięki temu konsumenci co tydzień będą mogli wybierać spośród 150 nowych artykułów podczas wizyty w sklepie Action w Galerii Solnej.

– Cieszę się, że marka Action dołączy do oferty handlowej Galerii Solnej. Wiem, że mieszkańcy Inowrocławia lubią zakupy w naszym sklepie, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie już drugiego marketu w mieście. Szeroka oferta dobrej jakości produktów w niskich cenach z pewnością sprawi, że zakupy w Action będą dla klientów przyjemnością – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Powrót