Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Solna z międzynarodową ofertą od Dealz

27/09/2023

Do grona najemców Galerii Solnej dołączył Dealz, który słynie z rozbudowanej oferty artykułów spożywczych i drogeryjnych od zagranicznych oraz lokalnych dostawców, a także sezonowych artykułów do dekoracji i wystroju wnętrz w korzystnych cenach. Salon w odświeżonym koncepcie wizualnym zajął powierzchnię ponad 500 mkw.

Będąc jedynym centrum handlowym w Inowrocławiu staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową, rozbudowaną ofertę handlową, która pozwala im robić zakupy w jednym miejscu. Najemcą, który idealnie uzupełnia propozycję Galerii Solnej jest Dealz. Różnorodny asortyment nowo otwartego sklepu daje klientom wiele możliwości wyboru produktów od znanych, międzynarodowych marek w korzystnych cenach, a odświeżony koncept wizualny wzmacnia ich doświadczenia zakupowe. Jesteśmy przekonani, że supermarket Dealz szybko zyska grono lojalnych klientów wśród mieszkańców Inowrocławia i okolic, dzięki swojej różnorodnej ofercie – komentuje Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Międzynarodowa i różnorodna oferta dla każdego

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Asortyment supermarketu obejmuje ponad 3000 artykułów w atrakcyjnych cenach, w tym produkty spożywcze, kosmetyczne, chemię domową, zabawki, narzędzia i akcesoria dla zwierząt. W ofercie można znaleźć niespotykane nigdzie indziej produkty znanych, międzynarodowych marek z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, USA czy Kanady, takich jak Cadbury, Terry’s, Reese’s, Hershey’s, Canada Dry, Marmite, Kellogg’s, Purox, The Pink Stuff i wielu innych. Sklep posiada także szeroki wybór akcesoriów do wyposażenia wnętrz, które zmieniają się sezonowo.

Powrót