Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Veneda wzmacnia segment książki, prasa i multimedia – salon Empik już działa

26/08/2021

Należąca do EPP Galeria Veneda uzupełniła swoją propozycję o salon Empik, by zapewnić mieszkańcom Łomży jeszcze lepszy dostęp do dóbr kultury. Dzięki rozbudowanej ofercie tej popularnej marki, klienci będą mogli przygotować się do nadchodzącego roku szkolnego i zbliżających się długich, jesiennych wieczorów. W salonie Empik mieszkańcy Łomży znajdą m.in. szeroki wybór literatury, nowości muzyczne, a także elementy wyprawki szkolnej, artykuły piśmiennicze oraz gry i zabawki. Lokal najemcy znajduje się na poziomie 0.

Back to school
Wraz z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym Galeria Veneda powiększyła ofertę dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, którzy myślą o skompletowaniu wyprawki dla swoich pociech. Jeszcze przed pierwszym dzwonkiem, mieszkańcy Łomży mogą wybrać się do Galerii Veneda, w której działa już salon Empik. Oprócz szkolnych akcesoriów, lektur czy podręczników, klienci znajdą tam również sprzęt niezbędny w nauce, zabawki czy gry edukacyjne.

Zbliżający się rok szkolny 2021/2022 dla wielu rodziców oznacza zakupy nie tylko przyborów, zeszytów czy lektur, ale też obuwia i ubrań. W Galerii Veneda znajdą oni bogatą propozycję mody dziecięcej, popularne sklepy obuwnicze czy elektronikę. Empik to kolejny najemca, który docenił potencjał naszego obiektu, dogodną lokalizację i stałą odwiedzalność, utrzymującą się na wysokim poziomie. Cieszymy się, że możemy zapewnić mieszkańcom Łomży ofertę wzmocnioną o asortyment lidera branży w segmencie książki, prasa i multimedia – komentuje Michał Pękala, Asset Manager w EPP.

Moda na czytanie
Polacy kupują i czytają coraz więcej książek. Z najnowszego raportu wynika, że 42% Polaków przeczytało w 2020 roku co najmniej jedną książkę. To o 3% więcej niż w poprzednich 12 miesiącach i o 5% w skali dwóch lat. Wciąż chętnie kupujemy lektury do naszych domowych zbiorów – robi tak 45% respondentów. Prawie ¼ badanych najchętniej sięga po książki akcji i kryminały, a co piąty po literaturę popularną . Z myślą o klientach, którzy poszukują nowych inspiracji czytelniczych bądź szukają pomysłów na prezent, Galeria Veneda powiększyła swoją ofertę o propozycję rozpoznawalnej marki lifestyle’owej Empik, należącej do największej i najlepiej rozpoznawalnej sieci dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku.

Oprócz szerokiego wyboru książek i artykułów szkolnych, salon Empik w Galerii Veneda oferuje też prasę, upominki, gry, zabawki, artykuły piśmiennicze, nowości muzyczne, propozycje na ciekawe zorganizowanie czasu wolnego, rozwój zainteresowań oraz dużo inspiracji prezentowych. W lokalu jest również możliwy odbiór zamówień złożonych przez Internet.

Powrót