Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Hebe wzmacnia obecność w centrach handlowych EPP

23/05/2024

Łomżyńska Galeria Veneda oraz kaliska Galeria Tęcza, centra handlowe zarządzane przez EPP, rozszerzają swoją propozycję o asortyment marki Hebe. Wzmacniają w ten sposób ofertę drogeryjną dostępną w obiektach. Salon w Galerii Veneda jest już dostępny dla klientów, otwarcie drogerii w Galerii Tęcza zaplanowano na czerwiec. Powierzchnia objęta umowami najmu wynosi 540 mkw.

W Galerii Veneda kładziemy nacisk na współpracę z rozpoznawalnymi markami, które oferują klientom różnorodny asortyment. Dzięki temu wspólnie odpowiadamy na ich potrzeby. Przykładem takiej marki jest Hebe, wiodąca sieć drogeryjna, która niedawno otworzyła lokal cieszący się dużą popularnością wśród odwiedzających Galerię Veneda – skomentował Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Nasze centra handlowe odpowiadają na potrzeby biznesowe znanych marek. Potwierdza to fakt, że wiele z nich rozszerza współpracę i otwiera swoje salony w kolejnych obiektach handlowych z naszego portfela. Przykładem może być Hebe – sieć drogerii, która niedawno otworzyła swój punkt w Galerii Veneda i przygotowuje się do otwarcia kolejnego w Galerii Tęcza – dodaje Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

Hebe to rozpoznawalna sieć drogerii oferująca różnorodny asortyment kosmetyczny, uwzględniający szeroką gamę produktów marek dostępnych na wyłączność. Wśród nich znajdują się firmy produkujące kosmetyki profesjonalne, koreańskie, naturalne czy dermo jak np. Gosh, Hean, BANDI czy Nacomi. Obecnie Hebe posiada ponad 350 drogerii na terenie całej Polski i nieustannie się rozwija.

Galeria Veneda to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w Łomży, położone w samym centrum miasta, przy zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. 200 metrów od obiektu znajduje się droga krajowa nr 63, co gwarantuje łatwy dojazd klientom z miasta i jego okolic. Kompleksowa oferta obejmuje ponad 50 lokali i punktów handlowo-usługowych z różnych branż, w tym sklepy: RTV EURO AGD, Reserved, House, Sinsay, Cropp, 4F, Pepco, Action, home&you, Empik, Douglas, CCC, HalfPrice, Deichmann, Wojas i wiele innych. W części podziemnej centrum znajduje się parking dla 580 samochodów.

Kameralna Galeria Tęcza, zlokalizowana w ścisłym centrum Kalisza, około 400 metrów od Starego Rynku, to pierwsze w mieście centrum handlowo-rozrywkowe. Znajduje się w niej blisko 60 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub Well Fitness, Multikino, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz lokale gastronomiczne. Do grona najemców Galerii Tęcza należą m.in. Sinsay, Rossmann, Apart, Media Expert, Empik, CCC, Pepco.

Powrót