Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Informacje korporacyjne

LUX MED zostaje w krakowskim O3 Business Campus na dłużej

04/12/2023

Grupa LUX MED przedłużyła umowę najmu w zarządzanym przez EPP O3 Business Campus w Krakowie. Nowoczesny kompleks biurowy wyróżniają liczne rozwiązania prośrodowiskowe, które stanowią kluczowy element strategii biznesowej zarządcy obiektu i zostały wdrożone w trosce o użytkowników oraz planetę. Łączna przestrzeń objęta umową wynosi niemal 2 200 mkw. w budynkach A i C, w których zlokalizowane są odpowiednio oddział stomatologiczny oraz przychodnia lekarska.
Grupa LUX MED jest liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Zapewnia kompleksową pomoc ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną czy szpitalną dla ponad 2,5 miliona pacjentów.

O3 Business Campus to prosty wybór dla najemców, którzy, tak jak my, dążą do zmniejszenia swojego wpływu na środowisko. Konsekwentnie realizujemy cele dekarbonizacyjne, które są wpisane w strategię biznesową EPP. Dlatego 100% energii elektrycznej wykorzystanej w krakowskim kompleksie pochodzi ze źródeł odnawialnych. Stale modernizujemy też przestrzenie wspólne – w ostatnim czasie część parkingu przekształciliśmy w zieloną strefę, która ma służyć wszystkim użytkownikom budynku oraz zazieleniać jego otoczenie. Dbamy także o odpowiednią certyfikację, która jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszego kompleksu. Krakowska lokalizacja może się pochwalić certyfikatem BREEAM In-Use na poziomie Excellent oraz WELL Health-Safety Rating – komentuje Maciej Sałata, Senior Leasing Manager w EPP.

O3 Business Campus to prosty wybór dla firmy, która szuka niezawodnego biura. Kompleks składa się z trzech 12-kondygnacyjnych budynków klasy A, których łączna powierzchnia najmu wynosi niemal 57 000 mkw. Najemcy mają do dyspozycji dwa parkingi: podziemny i naziemny. Inwestycja znajduje się w północnej części Krakowa, u zbiegu ul. Opolskiej i al. 29 Listopada. Wysoki standard budynków, towarzyszące im tereny zielone oraz miejsca do wypoczynku sprawiają, że O3 Business Campus stanowi idealne miejsce do prowadzenia biznesu w stolicy Małopolski. Kompleks posiada certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent oraz WELL Health-Safety Rating.

 

Powrót