Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Nexterio w krakowskiej PH Zakopiance

19/02/2018

Już w marcu w krakowskiej Zakopiance swój salon otworzy Nexterio, uzupełniając tym samym ofertę wyposażenia wnętrz w tym popularnym parku handlowym.

Nexterio zajmie 850 m kw. w budynku historycznym PH Zakopianki, obecnie znajdującej się w portfelu nieruchomości handlowych EPP.

Przez kilka lat Nexterio działało w formule sklepu internetowego, ale od 2017 r. rozszerzamy naszą sieć sprzedaży o specjalistyczne sklepy stacjonarne zlokalizowane w największych miastach Polski. Zdecydowaliśmy się na PH Zakopiankę ponieważ to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszące się dużą odwiedzalnością i przede wszystkim lojalnym klientem – mówi Tomasz Podsiadły, wiceprezes zarządu Nexterio.

– Nexterio doskonale uzupełnia ofertę PH Zakopianki o artykuły z kategorii wyposażenia wnętrz – dodaje Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP – Staramy się skutecznie budować pozycję Zakopianki poprzez stałe rozwijanie oferty zakupowej oraz dynamiczne reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów. To bowiem buduje lojalność klientów i jest kluczem do sukcesu naszych najemców.

Park Handlowy Zakopianka powstał w 1998 roku w wyniku adaptacji byłych Krakowskich Zakładów Sodowych Solvay. Aktualnie na powierzchni ponad 81 tys. mkw. znajdują się: budynek główny z galerią handlową oraz hipermarketem Carrefour, budynek historyczny z 13 lokalami handlowo-usługowymi oraz wolnostojące sklepy wielkopowierzchniowe, m.in.: Castorama, Decathlon, FeuVert i kino Cinema City. Na odwiedzających czeka łącznie 86 najemców oraz obszerny parking z 2,2 tys. miejsc.

Nexterio na polskim rynku istnieje od 2009 roku jako sklep internetowy nexterio.pl. Jest zdobywcą licznych nagród i wyróżnień za jakość obsługi. Od 2017 roku rozszerza sieć sprzedaży o specjalistyczne sklepy stacjonarne zlokalizowane w największych miastach Polski. W ofercie Outletu Nexterio znajduje się największy wybór płytek ceramicznych, gresów, klinkierów i mozaik renomowanych polskich producentów. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami Nexterio oferuje najniższe ceny, a także możliwość dostawy bezpośrednio z fabryk producentów. Wykwalifikowani sprzedawcy służą specjalistyczną wiedzą i chętnie doradzą w wyborze odpowiednich płytek do dowolnego pomieszczenia w domu, garażu lub na tarasie.

Powrót