Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Pandora debiutuje w Kłodzku w Galerii Twierdza

24/03/2022

Zarządzana przez EPP Galeria Twierdza w Kłodzku powiększyła segment biżuterii luksusowej. Do centrum wprowadziła się marka Pandora, która uruchomiła swój pierwszy lokal w regionie. W butikowym salonie klienci Galerii Twierdza znajdą szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów biżuteryjnych, w tym bestsellerowe charmsy.

W 2021 roku konsumenci powrócili do zakupów osobistych dóbr luksusowych. Analitycy szacują, że w kolejnych latach rynek ten będzie wzrastał w stabilnym tempie 6-8% rocznie, by w 2025 r. osiągnąć wartość nawet 380 mld euro[1].

– Globalny rynek biżuteryjny ma świetny potencjał do dalszego rozwoju. W 2020 r. jego wartość wyniosła ok. 228 mld dolarów, a według prognoz do 2026 r. ma wzrosnąć o blisko 35%[2]. Pandora, będąca połączeniem luksusowych produktów i modnej biżuterii modułowej, zyskała już zaufanie polskich konsumentów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że wzbogaci ofertę Galerii Twierdza. Wierzymy, że nasz nowy najemca znajdzie grono lojalnych klientów także wśród mieszkańców Kłodzka – komentuje Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Pandora to międzynarodowa marka biżuteryjna o duńskich korzeniach. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje ręcznie wykańczaną biżuterię, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Styl Pandory charakteryzuje kobiecość, ponadczasowość oraz indywidualizm. Znakiem rozpoznawczym marki są charmsy, które pozwalają na personalizację biżuterii, kreowanie własnego stylu czy celebrację ważnych momentów. Firma dąży do cyrkularnego modelu wykorzystania materiałów i odpadów, a także prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju.

________________________________________
[1] https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/raport-szansa-na-rekordowy-rok-na-rynku-towarow-luksusowych
[2] https://www.statista.com/statistics/970760/global-jewelry-market-value-forecast/

Powrót