Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Pasibus wzmacnia ofertę FOODPORTU szczecińskiego Galaxy

22/07/2020

W należącym do EPP szczecińskim centrum handlowym Galaxy znana sieć burgerowni Pasibus otworzyła swoją nową restaurację. Lokal ma 188 mkw. powierzchni. Otwarty w styczniu FOODPORT, czyli inspirowana Szczecinem i nawiązująca wystrojem do miasta i stoczniowego klimatu przestrzeń gastronomiczna centrum handlowo-rozrywkowego Galaxy, poszerzyła swoją kulinarną ofertę o kultową burgerownię Pasibus. W swoim pierwszym w Szczecinie lokalu, ta wywodząca się ze street foodu sieć oferuje klientom duży wybór autorskich burgerów serwowanych w luźnej atmosferze. Wystrój wnętrza lokalu, podobnie jak cały FOODPORT, jest inspirowany Szczecinem i jego klimatem.

– Kolejna ciekawa propozycja gastronomiczna ze słynnymi w Polsce burgerami urozmaica ofertę Galaxy, dzięki czemu nasze centrum umacnia swoją pozycję ulubionej destynacji do zakupów i relaksu dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager EPP.

– Cieszymy się, że Pasibus otwiera się w Galaxy właśnie teraz. Lato to czas, który kojarzy nam się m.in. z festiwalami foodtruckowymi. Postanowiliśmy przenieść niezobowiązujący klimat tych spotkań do naszej wyjątkowej przestrzeni FOODPORTU – dodaje Joanna Dybowska, Manager ds. Marketingu CH Galaxy.

Klienci FOODPORTU mogą skorzystać z kilkunastu restauracji i 600 miejsc siedzących, z których część znajduje się w specjalnie do tego celu zaadaptowanych kontenerach. Ozdobiony pracami graffiti i industrialnymi detalami FOODPORT gości też dwie wyjątkowe strefy – Pasztecik i Grzybek –wzbudzające pozytywne skojarzenia wśród mieszkańców miasta.

Powrót