Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Pochwała oryginalności w wydaniu Outlet Parku Szczecin – hiszpański Desigual nowym najemcą

24/05/2022

Zarządzany przez EPP Outlet Park wzmacnia swoją ofertę modową skierowaną do klientów ceniących odważny, nietuzinkowy styl. Nowym najemcą obiektu została słynąca z barwnych, oryginalnych kolekcji marka Desigual. Na blisko 130 mkw. mieszkańcy Szczecina i okolic znajdą głównie odzież damską – okrycia wierzchnie, swetry, sukienki, buty, a także kolekcje sportowe oraz akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Żywe kolory, zaskakujące zestawienia, energia i kontrast – to wyróżniki zyskującej na popularności „mody dopaminowej” [1]. By wyróżnić się z tłumu, ale też poprawić sobie nastrój, konsumenci coraz chętniej sięgają po zdecydowane stylizacje, łącząc ze sobą barwy i faktury. Nowy najemca Outlet Parku Szczecin – hiszpańska marka Desigual to idealna propozycja dla tych, którzy chcą wyrazić swój styl, być autentycznym, pewnym siebie oraz pokazać optymizm i radość życia poprzez modę.

Nieustannie rozwijamy się z myślą o wymagających klientach rynku szczecińskiego. Oferta Desigual przypadnie do gustu tym, którzy zgodnie z hasłem przewodnim naszej nowej kampanii modowej pragną „wyjść poza ramy”. Mam nadzieję, że klienci zachwycą się nową kolekcją Desigual, wykorzystującą naszywkowe i artystyczne motywy, a niezdecydowanych przekonają korzystne, outletowe ceny oraz serie ubrań w klasycznych kolorach – komentuje Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Stworzony w Barcelonie w 1984 roku Desigual wyróżnia się wyjątkowymi kreacjami, bogactwem kolorów, nowymi wzorami i kształtami. Ubrania, torebki i akcesoria tworzone metodą patchworkową są niepowtarzalne, pozwalają na kreowanie indywidualnego stylu, inspirowanego sztuką, naturą czy architekturą. Obecna w 109 krajach na całym świecie marka kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, dbając, by jej wpływ na otoczenie był jak najbardziej pozytywny.

________________________________________
[1] https://sukces.rp.pl/moda/art19279631-moda-dopaminowa-to-fenomen-2022-roku-ubraniami-poprawiamy-sobie-humor

Powrót