Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Informacje korporacyjne, Najemcy

Salon Live in Denim we Wzorcowni

17/06/2020

Do grona najemców należącego do EPP centrum handlowego Wzorcownia we Włocławku dołączył salon Live in Denim (81 mkw.). Lokal znajduje się w budynku głównym na poziomie +2.

W nowym salonie klienci znajdą odzież dżinsową i akcesoria, w tym najmodniejsze kolekcje marek CALVIN KLEIN Jeans, Tommy Jeans, Pepe Jeans i Mustang.
Sklep Live in Denim we Wzorcowni jest drugim salonem marki, która stawia na zaspokajanie potrzeb miłośników kultowej dżinsowej mody premium, w Polsce.

Klienci chętnie odwiedzają Wzorcownię w poszukiwaniu odzieży, bo wiedzą, że znajdą u nas najbardziej popularne marki z bogatą i różnorodną ofertą dla całej rodziny. Nowy salon wzmacnia tenant-mix naszego centrum, poszerzając listę obecnych we Wzorcowni salonów z dżinsową modą takich marek, jak Lee, Wrangler czy BIG STAR o ofertę premium – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem zlokalizowanym w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i dworca PKS. Centrum handlowe to przykład konceptu handlowego łączącego wyrafinowaną architekturę, ciekawą ofertę handlową i rozrywkową oraz dogodną lokalizację. Jego całkowita powierzchnia najmu wynosi 25,5 tys. mkw., a łączna liczba sklepów i salonów to 80.

Powrót