Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

W.KRUK w Galerii Solnej

19/05/2020

W należącej do EPP Galerii Solnej w Inowrocławiu pojawił się nowy najemca – jubiler W.KRUK. Salon o powierzchni 85 mkw. jest pierwszym sklepem marki w tym mieście. W salonie W.KRUK klienci znajdą szeroki wybór eleganckiej biżuterii ze srebra i złota, autorskie kolekcje oraz akcesoria. Został on zaprojektowany według konceptu lux, który jest najnowszą aranżacją sklepów marki. Wyróżnia go autorskie połączenie elementów z drewna, betonu oraz metalu.

– Bardzo nas cieszy, że marka W.KRUK wybrała Galerię Solną na lokalizację swojego pierwszego sklepu w Inowrocławiu. Ta jedyna w mieście galeria handlowa jest najlepszym miejscem do debiutu na lokalnym rynku, a jej klienci uwielbiają znane marki. Obecność W.KRUK w naszym centrum wzmocni różnorodność i kompleksowość oferty handlowej – mówi Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Galeria Solna, jedyne centrum handlowe w Inowrocławiu, dysponuje 24 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, z szeroką ofertą handlowo-usługową. W centrum znajdują się m.in.: hipermarket Tesco, kawiarnie i food court, strefa usługowa oraz duży wybór sklepów wiodących marek. Doskonałą dostępność do obiektu zapewnia dwupasmowa ulica Wojska Polskiego oraz przebiegająca wokół ścieżka rowerowa. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano ponad 900 miejsc parkingowych.

Powrót