Nasze aktualności

Nasze aktualności

Warszawa sadzi lasy

15/12/2022

Zespół naszego warszawskiego biura dołączył do corocznego projektu „Partnerstwo dla Klimatu”. Wydarzenie odbyło się na terenie Uroczyska Las Bemowo w dzielnicy Bielany, gdzie wraz z przedstawicielami innych firm i instytucji stawiliśmy czoła postępującej deforestyzacji. Wspólnie posadziliśmy niemal dwa tysiące sadzonek!

Partnerami wydarzenia są organizacje i instytucje reprezentujące różnorodne środowiska, których łączy troska o dobro naszej planety. Na miejscu zebrali się przedstawiciele placówek dyplomatycznych, biur i jednostek miejskich, organizacji pozarządowych, firm oraz instytucji. My ruszyliśmy do akcji z ramienia Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Po szczegółowym, acz nieodzownym instruktażu sadzenia wybraliśmy sadzonki lipy drobnolistnej i klona-jawora, zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się za zazielenianie płuc Warszawy. W ruch poszły łopaty i szybko udowodniliśmy, jak wiele można zdziałać w grupie. To budujące wiedzieć, że z dwóch tysięcy zasadzonych wspólnie sadzonek wyrośnie niebawem bujne, zielone życie.

Powrót